Ota yhteyttä ja kysy lisää

Annamme mielellämme lisätietoja hankkeesta. Voit täyttää yhteydenottolomakkeen tai olla suoraan yhteydessä hankkeen työntekijöihin.

    Lähetä yhteydenottopyyntö

    *Pakolliset tiedot. Käsittelemme tietojasi luottamuksella.

    Savonia-ammattikorkeakoulu
    Haukisaarentie 2, 74130 Iisalmi

    Ylä-Savon Ammattiopisto YSAO
    Asevelikatu 4, 74100 Iisalmi

    Itä-Suomen Yliopisto UEF
    Yliopistonranta 1, 70210 Kuopio


    KesTech tiimi

    Reijo Hynynen

    Projektipäällikkö

    +358 44 785 5576 reijo.hynynen@savonia.fi

    Harri Komulainen

    TKI-asiantuntija

    +358 44 785 5548 harri.komulainen@savonia.fi

    Markus Kauppinen

    Tutkimusinsinööri

    +358 44 785 5531 markus.kauppinen@savonia.fi

    Pentti Halonen

    Yrityspalvelupäällikkö

    +358 44 785 5620 pentti.halonen@savonia.fi

    Kai Kärkkäinen

    TKI-asiantuntija

    +358 44 785 6297 kai.karkkainen@savonia.fi

    Sulevi Komulainen

    Projektipäällikkö

    +358 40 177 2832 sulevi.komulainen@ysao.fi

    Jarkko Ruotsalainen

    Koulutuspäällikkö

    +358 40 177 8536 jarkko.ruotsalainen@ysao.fi

    Jari Huttunen

    Opettaja

    +358 40 079 3104 jari.huttunen@ysao.fi
    person placeholder image

    Mika Julkunen

    Hankekoordinaattori

    +358 40 668 6068 mika.julkunen@ysao.fi

    Taru Rahkonen

    Projektipäällikkö

    +358 50 478 3557 taru.rahkonen@uef.fi

    Vesa-Pekka Lehto

    Professori

    +358 40 355 2470 vesa-pekka.lehto@uef.fi

    Herkko Pulkkinen

    Nuorempi tutkija

    +358 50 465 5947 herkko.pulkkinen@uef.fi

    Yhteistyössä

    Euroopan unioni Euroopan aluekehitysrahasto - logo
    Vipuvoimaa EU:lta 2014-2020 - logo
    psl_tukee_maakunnan_menestysta-1